TDCP 20

13,00 /4tbl (40tbl=100€)

Populaarne oranž seksitablet Tadacip 20mg on mõeldud meeste erektsioonihäirete, ehk seksuaalse impotentsuse raviks. Erinevalt sildenafiilil põhinevatest ravimitest saavad patsiendid 20 mg tadalafiili kasutamisel kasu oluliselt pikemast raviajast, mis on vähemalt 36 tundi.

KAUBA KATTESAAMISEKS TULEB MEIEGA KONTAKTEERUDA! Helista meile whatsapp-i, kirjuta: info@kullipilleri.com “või helista +372 5616 1626

Kirjeldus

Tadacip 20mg on tõhus vahend erektsioonihäirete korral meestele. See aitab teil nautida täisväärtuslikku ja tervislikku seksuaalelu. Selle toimeaine, tadalafiil, kuulub potentsiravimite klassi, mida tuntakse kui PDE-5 inhibiitoreid, mis aitavad suurendada verevoolu organismis. Kuid erinevalt teistest selle klassi erektsiooniravimitest on Tadacipil vähem kõrvaltoimeid tuvastatud selle kõrgekvaliteedilise tootmise tõttu – samas on selle toimeaine tõhusus kestev muljetavaldavalt 36-tundi.

Sobilik annus ja kuidas võtta Tadacip 20mg ravimit?

Selleks, et saada sellest preparaadist kõige rohkem kasu, on soovitatav alustada annusega, mis ei ületa 10 mg, ning pidada meeles, et selle toime võib kesta kuni 36 tundi. Lubatud maksimaalne kogus, mida ööpäevajooksul võtta, on 20mg. Seda ei tohi ületada, kuna tagajärjeks on kõrvaltoimete sagedasem esinemine ning ohtlikud tervislikud seisundid.

Preparaati tuleks võtta umbes 30-45 minutit enne seksuaalset tegevust, et saavutada optimaalne jõudlus. Võtke seda piisavas koguses veega – võimalusel vältige rasvaseid toiduaineid, mis pikendavad toimeaine avaldumist!

Hoiduge alkoholi tarbimisest tadalafiili sisaldavaid preparaate võttes, sest alkohol vähendab efektiivsust.

    1. Kamagra 100mg
    2. Viagra