VDLST CT 20

19,00 /10tbl (100tbl=150€)

Vidalista CT 20 on pehme suussulav tablet, mis sisaldab toimeainet tadalafiili erektsioonihäirete raviks. Sarnaselt klassikalise tableti versiooniga valmistab Vidalista CT 20 mg suussulavad tabletid Centurion Laboratories kaasaegsetes laborites, mis vastavad Euroopa Liidu ja Ameerika Ühendriikide (FDA) rangetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

KAUBA KATTESAAMISEKS TULEB MEIEGA KONTAKTEERUDA! Helista meile whatsapp-i, kirjuta: info@kullipilleri.com “või helista +372 5616 1626

Kirjeldus

Vidalista CT 20mg on pehme suussulav tablet, mis sisaldab toimeainet tadalafiili erektsioonihäirete raviks. Sarnaselt klassikalise tableti versiooniga valmistab Vidalista CT  suussulavad tabletid Centurion Laboratories kaasaegsetes laborites, mis vastavad Euroopa Liidu ja Ameerika Ühendriikide (FDA) rangetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Erinevalt paljudest teistest erektsioonihäirete ravimitest erinevad Vidalista CT pehmed tabletid peamiselt võtmise viisi ja maitse poolest. Tablette ei pea alla neelama ja seetõttu eelistavad neid vanemad mehed. Neil on meeldiv maitse, neid saab närida ja need lahustuvad suus täielikult.

    1. Vidalista CT 20mg
    2. Cialis Tallinn