VDLST 40

23,00 /10tbl (100tbl=160€)

Vidalista 40 (tadalafiili) ohutu näidustatud annus 24 tunni jooksul on 20 mg (1 tablett). See ravim hakkab toimima 20 minuti jooksul. Ravimi toimeaine kestvus organismis 36-72h Võtke seda ravimit alati koos veega.

KAUBA KATTESAAMISEKS TULEB MEIEGA KONTAKTEERUDA! Helista meile whatsapp-i, kirjuta: info@kullipilleri.com “või helista +372 5616 1626

Kirjeldus

Vidalista 40mg on usaldusväärne liitlane meestele, kui esineb erektsioonihäireid. See sisaldab tadalafiili, mis aitab lõdvestada silelihaseid ja suurendab verevoolu, võimaldades teil kogeda tugevamat ja pikemat erektsiooni intiimsetel hetkedel oma partneriga. Ilma retseptita kättesaadavus muudab selle toote veelgi atraktiivsemaks, pakkudes hõlpsust ja mugavust selle ostmisel.

Sobilik annus ja kuidas võtta Vidalista 40mg ravimit?

Vidalista 40mg-le on soovitatav esmane annus 20mg. Vastavalt sellele, kuidas teie keha reageerib sellele annusele, saate otsustada, kas soovite kogust tõsta või vähendada. Kõrvaltoimete esinemisel võtke 10mg, kui aga soovitav mõju ei avaldu, siis võtke 40mg. Erektsiooniravimit tuleb võtta närimata ja lonksu veega alla neelata 30-45 minutit enne seksuaalist tegevust.

Preparaadi võtmisel paraneb verevool mehe peenisesse, ning Vildalista toime võib kesta 36 tundi – siiski, tegu pole imerohuga. Selleks, et erektsioon avalduks, on vaja olla erutunud seisundis! Ühtlasi, võttes seda ravimit 40mg, pidage meeles, et järgmine doos võtke mitte varem kui 36-48 tunni pärast. Nii väldite üleannustamist. Samuti on oluline meeles pidada: vältige alkoholi ja geribimahla tarbimist samaaegselt ravimit võttes.

    1. Vidalista 40mg
    2. Cialis